Strony (11):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 11   
gello1   14-05-2010, 22:25
#41
BADEVIL napisał(a):Byłem z nim w serwisie podczas próby regulacji a jak się to skończyło wiemy my 3?
wszystko się zgadza tylko kto wykonał ten ostatni ruch menetką :mrgreen:
Guzi   14-05-2010, 22:35
#42
gello1 napisał(a):wszystko się zgadza tylko kto wykonał ten ostatni ruch menetką :mrgreen:

Śmieszy Cię to ? Bo mnie jakoś nie bardo...
gello1   14-05-2010, 22:38
#43
Kolego Guzi, nikogo nic nie smieszy tylko tylko jedno mnie smieszy, że niektorzy podciagają do tego tematy błedy które popełniają sami ale(nic na siłe)cóż....... :!: tak nałatwiej :evil:
BADEVIL   14-05-2010, 22:38
#44
Guzi - Czill już nie da się pewnych spraw cofnąć liczą się wnioski. Co do manetki coś wykminimy daj znać ...
Kuba   22-05-2010, 15:26
#45
Wczoraj byłem na Wigilijnej z poluzowaną śrubą w korbie (spieszyłem się z wyjściem i zapomniałem sprawdzić czy dokręcone jest wszystko, a klucza do śrub mocujących korby do suportu nie wożę ze sobą). Musiałem tam podjechać bo było najbliżej i spotkałem Andrzeja i Artura z Inżynierii na ścieżce którzy powiedzieli że będą dopiero o 18 w sklepie/serwisie.
Pan serwisant z Cyklo powiedział że mi klucza nie pożyczy, ale sam może dokręcić. I dokręci za free. Także widać nie są tacy źli jak się o nich pisze.
maYkel   22-05-2010, 17:26
#46
Kuba napisał(a):Także widać nie są tacy źli jak się o nich pisze.
Nie wiem jak u ciebie z logiką, ale póki co podałeś jeden przykład pozytywny, wyżej masz dwie strony negatywów. Wnioski wyciągnij sam.
msl   22-05-2010, 19:19
#47
Kuba napisał(a):Pan serwisant z Cyklo powiedział że mi klucza nie pożyczy, ale sam może dokręcić. I dokręci za free.

A to nowość... Może naczytali się tutaj opinii o swoim serwisie i próbują zmienić wizerunek? :-P

god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
gello1   22-05-2010, 20:02
#48
msl, widzę ,że nie każdemu dogodzi. Najlepiej jakby kazdemu co przychodzi do serwisu wyłożyć czerwony dywan i spełniać wszystkie zachcianki(zazwyczaj pierdóły), ale tak to jest zero techniki i każdy się gubi i ma jeszcze pretensje :-|
msl   22-05-2010, 20:12
#49
gello1, szczerze mówiąc, nie rozumiem, o co Ci chodzi. W innych sklepach/serwisach nie ma problemu z pożyczeniem np. głupiej pompki do opon, albo jakiegoś klucza (i posłużenie się nim np.przy pracowniku). A w tych Cyklo jakoś mi nie chcieli nigdy niczego nawet do ręki dać, za to mówili, że mogą sami dopompować czy dokręcić, ale jak się im sypnie te 10 czy 20 zł. Takiego podejścia nie rozumiem.
Nie chodzi mi o traktowanie klientów jak królów czy książęta, ale o traktowanie jak ludzi. I w dodatku ludzi wiedzących, z czym mają do czynienia, a nie jak imbecyli, którzy pierwszy raz na rowerze siedzą albo pierwszy raz na oczy takie cudo widzą.
A teraz porównaj to, co tu napisałem z moimi poprzednimi postami, a przestaniesz się dziwić, że akurat takie mam o nich zdanie.

Tyle z mojej strony.

god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
Kuba   22-05-2010, 20:21
#50
maYkel napisał(a):Nie wiem jak u ciebie z logiką, ale póki co podałeś jeden przykład pozytywny, wyżej masz dwie strony negatywów. Wnioski wyciągnij sam.

Ja też nie wiem. Napisz jakiegoś kwita żeby ją NIK skontrolował. Wink
Zauważ też że nie wszystkie posty są negatywne i skierowane w serwis na Wigilijnej.

Ja się po prostu nie spotkałem z dziwnymi akcjami ze strony Cyklo. Może wyglądam poważniej niż wszyscy? Może bardziej niż inni wyglądam jak bym wiedział o czym mówię? A może jestem milszy? Pojęcia nie mam.
Do tego rok temu na Skandii w Nałęczowie mogliśmy sobie z kolegą ze Śląska zostawić plecaki z rzeczami w namiocie Cyklo właśnie.
A może to jest tak że ja trafiam na fajniejszych ludzi w obsadzie. A może akcja w serwisie wynikła z tego co pisze msl.
Strony (11):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 11   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.