Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 21/22.06.2014 - 24h
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Szkoda... :-| Jeszcze teraz studiuję trasę. Właśnie doszedłem do nieciekawej sytuacji... koniec długiego wekendu i powroty z jezior, na trasie z Łęcznej ciekawie nie będzie a i niebezpiecznie. Jest kilka myków ale to już chyba na bieżąco.
Noorbi napisał(a):Jeszcze teraz studiuję trasę. Właśnie doszedłem do nieciekawej sytuacji... koniec długiego wekendu i powroty z jezior, na trasie z Łęcznej ciekawie nie będzie a i niebezpiecznie. Jest kilka myków ale to już chyba na bieżąco.
Też o tym myślałem :roll: .Pewnie będą modyfikacje 8-) .Pierwsza to z Włodawy jechać na Chełm ,druga to rundy Łęczna -Parczew-Ostrów Lub.-Pliszczyn-Lublin :-> .Także ewentualny komitet powitalny prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.
Podziwiam Wasz optymizm :mrgreen: Bo teraz patrzę przez okno, a tam deszcz ... Myślicie, że do 18.00 się wypogodzi :?: Idea
Rado. To sąsiadka na górze kwiaty podlewa... :mrgreen:
Koledzy nasi mili, juz nic nie kombinujcie, tylko jedzcie na wlodawe, rundy to sobie bedziecie nad zalewem robic, trzymajcie sie planu.
W Lublinie podobno pada, u nas jest tak jak zaraz wrzuce, wiec na deszxz tez nie patrzcie, nie jestescie z cukru, to raz, dwa - w pogode, nie pogode, trzeba naduszac na pedaly.
Jureczq, o modyfikacji końcówki trasy ze względu na powroty z jezior już rozmawiałem z Mariuszem. Ja się dostosuję do Was, w razie czego będziemy się lokalizować za pomocą technologii GSM Smile
Noorbi napisał(a):To sąsiadka na górze kwiaty podlewa... :mrgreen:
Chciałbym w to wierzyć :-P
Bart napisał(a):w pogode, nie pogode, trzeba naduszac na pedaly
Inna sprawa wyjeżdżać w deszcz w taką trasę, a inna gdy ten deszcz złapie na trasie. Dla mnie opcja nr 1 jest mało atrakcyjna. Ale do 18.00 jeszcze wszystko się może zdarzyć, więc idę smarować łańcuch. Nie mam Finish Line'a czerwonego ani zielonego, więc problem, którym nasmarować łańcuch mnie nie dotyczy :lol:
Wiem Radeczq, tak zagajam temat, tak rzadko sie widzimy, spotkalibysmy sie z wami, oby bylo cos z tego.
U nas o tak o Arrow
https://www.dropbox.com/s/yaxc8dlbkfuup ... 105037.jpg
Noorbi napisał(a):Właśnie doszedłem do nieciekawej sytuacji... koniec długiego wekendu i powroty z jezior, na trasie z Łęcznej ciekawie nie będzie a i niebezpiecznie
Bez przesady :roll:
Bart napisał(a):Wiem Radeczq, tak zagajam temat, tak rzadko sie widzimy, spotkalibysmy sie z wami, oby bylo cos z tego.
U nas o tak o Arrow
https://www.dropbox.com/s/yaxc8dlbkfuup ... 105037.jpg
Czyli szaro i buro. A u nas słoneczko napierdziela.. :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25