Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 21/22.06.2014 - 24h
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Jak widzę niektórzy koledzy wciąż mają ambicje sportowe i marzy im się 400 :-P .Doprowadzi to niechybnie do podziału grupy Undecided .Może się powtórzę ale przypomnę ,że Mani_73 ,ja i jak czytam Meritok jedziemy na 24h długodystansową wycieczkę rekreacyjną i nie zamierzamy wypruwać sobie żył ani odmawiać sobie przerwy w dowolnym momencie ani ograniczać czasu jej trwania :-> .A medal sobie zamówimy nawet po 250 km :mrgreen: .Jest jeszcze całe lato,w dowolnej chwili można sobie założyć temat na bicie rekordów 400/24, 500/24,800/24 :lol: .
W pierwotnym planie założenia takiej rekreacji miały zachęcić dziewczyny do udziału w tej imprezie,ale ciągłe gadanie o 400 jak widać zniechęciło je skutecznie :-( .Odpowiadając jeszcze na pytanie Kasi,oceniam ,że modyfikacja trasy nastąpi [przynajmniej dla części grupy] po dojechaniu do okolic Sosnowicy.Prawdopodobny jest wówczas ponowny dojazd do Parczewa i powrót do Lublina,co dałoby jakieś 300 km.Ale to tylko gdybanie :-> .
JuraS napisał(a):Jak widzę niektórzy koledzy wciąż mają ambicje sportowe i marzy im się 400
Czym byłoby życie bez wyzwań :mrgreen:
JuraS napisał(a):po dojechaniu do okolic Sosnowicy.Prawdopodobny jest wówczas ponowny dojazd do Parczewa i powrót do Lublina,co dałoby jakieś 300 km
Można i tak ;-)
JuraS, możesz wykreślić mnie z listy, niestety z powodu kontuzji nie będę mógł z wami pojechać.
Także tak. Pojadę Waszą trasą ale wycisnę te 400. więc na starcie i mecie widzimy się razem.
1 mariobiker
2 Mani_73
3 JuraS
4 mirqxx
5 Yang
6 KrzysiekP
7 Meritok
8TomStep
9 Rado
Noorbi 24h/400km
Także tego wszystko chyba już jasne.Wyruszamy o godz. 18:00 z pod Biedronki Związkowa/Choiny.
Rozumiem, że nie ma samochodu towarzyszącego? Mój plan jest taki, oczywiście jadę trasą wyznaczoną przez Jurasa z małą modyfikacją na 120km skręt w prawo tam droga gruntowa... ja jadę przez miasto i dalej w kier Siemień a nie główną drogą na Lubartów na którą wrócę na 132km. Przerwy 5-7 min co 30-40km (poszukuję stacji benzynowej) pierwszy przystanek w Radzyniu (może Damian coś podpowie szybka lekka kolacja ok 22h) i tu przerwa 30 min drugi przystanek w okolicy 200km 45min i ostatni w Woli Uhruskiej 1h. Trasa 20h Odpoczynki 3h godzinę zostawiam na nieprzewidziane (odpukać). Jeżeli zostanie czas to albo dokręcam albo na 350 km robię przerwę z chłodzeniem w bajorze.
24h:
1. mariobiker
2. Mani_73
3. JuraS
4. Yang
5. KrzysiekP
6. Meritok (część trasy)
7. TomStep
8. Rado

24h/400km+:
1. Noorbi
2. mirqxx
Noorbi napisał(a):pierwszy przystanek w Radzyniu (może Damian coś podpowie szybka lekka kolacja ok 22h)
Około godz. 22 to w Radzyniu wielkiego wyboru miał nie będziesz - chyba tylko restauracja Manhatan na ul. Warszawskiej 37 - czynne do północy, jedzenie robią chyba do godz. 23. Do godz. 22 czynny jest jeszcze Złoty Smok na rogu Zabielskiej i Wyszyńskiego, ale tam nigdy nie jadłem, więc nie wiem czy warto. Również do godz. 22 otwarty jest jeszcze Kebab Ankara - jadłem tam ze dwa razy na szybko - szału nie ma, ale na bezrybiu i rak ryba :-) No i pizzeria Karczma na ul. Lubelskiej - nie polecam - ścisk, hałas, zdecydowanie za niska średnia wieku :-P
Tak się tu wybierają, a pewnie wyjdzie tak, że zapomną aparatu, zero zdjęć i ustawka będzie niezaliczona :lol:
Grupa 24 h naje się makaronu w domu ok.14,00 :-> .I wystarczy,na noc proponuję banany,kanapkę i baton.W Parczewie,120 km, proponuję wizytę na Orlenie,kawa ,herbata :-D.
A w niedzielę to zobaczymy ,gdzie zjemy coś ciepłego ;-) .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25