Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Duszpasterstwo Rowerzystów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Doomy napisał(a):
Petrus napisał(a):[Naprawdę wystarczy, że Pan przeprosi wierzących, że nazwał porównał wiarę do fallusa.

i z innej wypowiedzi

Grześ, Krzyś, Jerzy takimi są. I nie oszukujmy się - z ich zdaniem liczą się inni. Tym bardziej tacy, którzy nie mają swojego zdania i lubią kontynuować w dyskusji wątki liderów.

Tylko Panu ptaszek kojarzy się wyłącznie z fallusem. Pytanie dlaczego? Według Pana wiara nie dotyczy kobiet, toż to jawna dyskryminacja. Człowiek pisze Pan Bóg znaczenie nosi. Pan, to znaczenie interpretuje w wygodny, najbardziej pasujący do pańskiego rozumowania sposób.
W ogóle traktuje Pan forumowiczów, jak jakieś stado baranów, nie mających własnego zdania. Czyżby jakaś dewiacja zawodowa? A może to Pan ma z czymś problem?
No i na koniec te chipsy i popcorn żenada na całego.

KermitOZ przecież cały czas chodziło o kanarka Tweety z Looney Tunes. Kot Sylwester brał do ust wiele razy, po czym wypluwał...
Petrus napisał(a):Z pokorą tutaj zamilczę nie dając satysfakcji czytającym ten wątek z czipsami czy popcornem Smile Czas na modlitwę Smile
Więc módlmy się!
Eh... Ja z miłością a oni z nienawiścią i wulgarnością. Trudno. Serce nie tak łatwo zmienić.
Tymczasem ku przestrodze Drodzy ochrzczeni:
W liście św. Jakuba Apostoła czytamy, iż język można przyrównać do "małego ognia", który "podpala wielki las". Jezus Chrystus przestrzega z kolei: A powiadam wam: Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu (Mt 12, 35).

Powściągnij swój język od złego (Ps 34, 14). Zaś św. Paweł stwierdza: Mowa wasza niech zawsze będzie uprzejma (Kol 4, 6); Niech żadne nieprzyzwoite słowo nie wychodzi z ust waszych, ale tylko dobre, które może budować gdy zajdzie potrzeba, aby przyniosło błogosławieństwo tym, którzy go słuchają (Ef 4, 29); A teraz odrzućcie i wy to wszystko: gniew, zapalczywość, złość, bluźnierstwo i nieprzyzwoite słowa z ust waszych (Kol 3, 8).

Teraz będziecie mogli mnie punktować! Ale pamiętajcie, że:
Słowo Boże jest jak miecz obosieczny
(Hbr 4,12-16)
Żywe jest słowo Boże, skuteczne i ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, przenikające aż do rozdzielenia duszy i ducha, stawów i szpiku, zdolne osądzić pragnienia i myśli serca
Petrus napisał(a):Eh... Ja z miłością a oni z nienawiścią i wulgarnością. Trudno. Serce nie tak łatwo zmienić.
Tymczasem ku przestrodze Drodzy ochrzczeni:
W liście św. Jakuba Apostoła czytamy, iż język można przyrównać do "małego ognia", który "podpala wielki las". Jezus Chrystus przestrzega z kolei: A powiadam wam: Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu (Mt 12, 35).

Powściągnij swój język od złego (Ps 34, 14). Zaś św. Paweł stwierdza: Mowa wasza niech zawsze będzie uprzejma (Kol 4, 6); Niech żadne nieprzyzwoite słowo nie wychodzi z ust waszych, ale tylko dobre, które może budować gdy zajdzie potrzeba, aby przyniosło błogosławieństwo tym, którzy go słuchają (Ef 4, 29); A teraz odrzućcie i wy to wszystko: gniew, zapalczywość, złość, bluźnierstwo i nieprzyzwoite słowa z ust waszych (Kol 3, 8).

Teraz będziecie mogli mnie punktować! Ale pamiętajcie, że:
Słowo Boże jest jak miecz obosieczny
(Hbr 4,12-16)
Żywe jest słowo Boże, skuteczne i ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, przenikające aż do rozdzielenia duszy i ducha, stawów i szpiku, zdolne osądzić pragnienia i myśli serca

czytanie ze zrozumieniem się kłania ponownie. chyba były problemy z językiem polskim... (nie oceniam)
W liście św. Jakuba Apostoła czytamy, --- a wtedy była poczta ? Czy też jedna pani drugiej.... i tak dalej.
Kochani nie karmcie trolla, im więcej będziecie odpisywać tym więcej będzie Wam czytał tę książkę. Wystarczy , już jesteśmy wszyscy Święci. Czy tego chcemy czy nie. Amen. Także tego...
Petrus napisał(a):Jezus Chrystus przestrzega z kolei: A powiadam wam: Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu (Mt 12, 35).
[/i]
Chyba jest to jawny asumpt do zamknięcia wątku, w którym z założenia miałem się nie wypowiadać?
Aaa.... i myślałem, że straszenie sądem ostatecznym mamy już za sobą Confusedhock:
Po przemyśleniu tego z czym tutaj się spotykam stwierdzam, że nie mogę tak tego zostawić. Wobec niewiarygodnie wulgarnego zachowania Prezesa, przy braku reakcji członków Stowarzyszenia, a nawet przyklaśnięciu nie widzę innego wyjścia jak rezygnacja z członkostwa w RL. Nie będę udawał, że jak ktoś mi pluje w twarz to pada deszcz. Była już o tym tutaj wzmianka. Grzegorz obraziłeś to co dla mnie i wielu jest święte. Jak widzę i Ty, i znaczna część pozostałych uczestników tej dyskusji nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.
Mogę z tej decyzji zrezygnować jeżeli Grzegorz publicznie tutaj przeprosisz i zobowiążesz się, że nie będziesz dalej tak się zachowywał. Mam na myśli forum RL bo przecież w Twoje życie prywatne nie wnikam.
Oczywiście chcę uspokoić tych, którzy jeżdżą ze mną lub będą, że nie zamierzam rezygnować ze swojej pasji życiowej.
[Obrazek: 2131787104_excited_xlarge.jpeg]
Weź Jurek przestań i nie zachowuj się jak urażona panienka. Nie zachowałem się wulgarnie, robisz z igły widły, a najgorsze, że sam sprowokowałeś tę niepotrzebną dyskusję poruszając czuły dla wielu (a najbardziej chyba dla siebie) temat. Nie wszystko nadaje się na to forum, a tym bardziej na mailing, póki jesteśmy przy sprawach rowerowych to budujemy i łączymy, a miejsce dyskusji na tak poważne tematy jak wiara i religia (które zawsze będą dzielić w takim miejscu) jest na forum o tychże, a najlepiej na żywo. Ja starałem trzymać się na dystans, ale jak już pojawił się mailing i ten wątek to poszło. Niestety. Tobie też proponuję więcej dystansu w tych sprawach, nie rób z forum (mailingu Wink) ambony i będzie git.
No to koniec RL jakie znaliśmy. Fajnego, tolerancyjnego, forum/stowarzyszenia. Teraz rządzić będzie nie omylny prezes, który rozdaje bany (pod szyldem szkodzenia wizerunkowi stowarzyszenia) za jakąkolwiek krytykę jego wypowiedzi. Swojego posta propagującego zachowania pedofilskie nie widzi, i obrazy uczuć religijnych innych też nie. Mam nadzieje że prokurator odpowiednio oceni postawę.

Jako Stowarzyszony stawiam formalny wniosek o zwołanie nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia Rowerowy Lublin w celu odwołania Prezesa Stowarzyszenia za propagowanie zachowań pedofilskich, postawę nie godną prezesa i złamanie w swoich postach §3, p. 5 Regulaminu Forum Rowerowy Lublin, co przekłada się na złamanie §17 p. 2.5 Statutu Stowarzyszenia.

cytat z Prezesa Stowarzyszenia Rowerowy Lublin:
"Twoja postawa została oceniona jako naganna i wysoce szkodliwa w kontekście wizerunku Stowarzyszenia. Zakładając wspomniany temat i publikując w nim swoje opinie
(tyczy się innego wątku na forum)
uraziłeś wiele osób i przekroczyłeś granice dobrego smaku. Od osób Stowarzyszonych wymagamy bycia wizytówką Stowarzyszenia, ty postąpiłeś w sposób dokładnie przeciwny"

Jeżeli wymaga się od innych samemu należy być bez skazy!!!!!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13