Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Duszpasterstwo Rowerzystów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
KermitOZ napisał(a):Ty masz wyraźną tendencję do szufladkowania ludzi i na pewno nie tylko ja to zauważyłem.
oraz
KermitOZ napisał(a):Nikt nie jest uprawniony do oceny czyichś decyzji i postaw życiowych i jeszcze komentowania tego publicznie. To jest dopiero wredne, prostackie i niekulturalne.
W jednym zdaniu Grzesiu sobie samemu zaprzeczasz Smile Oceniasz Jurka, jego życiową postawę, wyrażasz o nim swoją opinię, prawda?
Dziękuję Piotrze, wyręczyłeś mnie. :-D
I tu koło się zamknęło. :-|
KermitOZ napisał(a):Wiara jest jak ptaszek, każdy ma, ale publiczne machanie nim i wsadzanie do ust dzieciom to już przegięcie.

Nie znałem, ubawiłem się :mrgreen:



Wracam do lektury..

[Obrazek: 5309712362e2.gif]
niektórzy faceci rzeczywiście mają tak prostą konstrukcję jak budowa cepa... Ręce opadają, bo znaczna część nie umie czytać ze zrozumieniem. O zgrozo, mam na myśli starsze pokolenie! SIC!
I proszę Petrus, skończ tymi cytatami z Biblii, bo to się robi niezmiernie irytujące. Wszystko jest dozwolone, ale z umiarem.
"I wołali głośno:
"Błogosławiony Król,
który przychodzi w imię Pańskie.
Pokój w niebie
i chwała na wysokościach".
Lecz niektórzy faryzeusze spośród tłumu rzekli do Niego: "Nauczycielu, zabroń tego swoim uczniom!" Odrzekł: "Powiadam wam: Jeśli ci umilkną, kamienie wołać będą".
(Łk 19, 38-40)
Zirytowanie do Biblii? Czyżby jakieś duchowe problemy?
Petrus napisał(a):"I wołali głośno:
"Błogosławiony Król,
który przychodzi w imię Pańskie.
Pokój w niebie
i chwała na wysokościach".
Lecz niektórzy faryzeusze spośród tłumu rzekli do Niego: "Nauczycielu, zabroń tego swoim uczniom!" Odrzekł: "Powiadam wam: Jeśli ci umilkną, kamienie wołać będą".
(Łk 19, 38-40)
Zirytowanie do Biblii? Czyżby jakieś duchowe problemy?

żadne zirytowanie, człowieku przeginasz i tyle. chcesz być szanowany, szanuj innych! Nie mam ochoty na forum rowerowym czytać czegoś co mogłabym przeczytać równie dobrze otwierając Pismo Święte. A skoro na wypowiedzi innych reagujesz głównie cytatami, oznacza to, że brak Ci własnych argumentów. O czym to świadczy? Zastanów się teraz w ciszy i samotności kim jesteś i w jaki sposób myślisz...
Z pokorą tutaj zamilczę nie dając satysfakcji czytającym ten wątek z czipsami czy popcornem Smile Czas na modlitwę Smile
Petrus napisał(a):[Naprawdę wystarczy, że Pan przeprosi wierzących, że nazwał porównał wiarę do fallusa.

i z innej wypowiedzi

Grześ, Krzyś, Jerzy takimi są. I nie oszukujmy się - z ich zdaniem liczą się inni. Tym bardziej tacy, którzy nie mają swojego zdania i lubią kontynuować w dyskusji wątki liderów.

Tylko Panu ptaszek kojarzy się wyłącznie z fallusem. Pytanie dlaczego? Według Pana wiara nie dotyczy kobiet, toż to jawna dyskryminacja. Człowiek pisze Pan Bóg znaczenie nosi. Pan, to znaczenie interpretuje w wygodny, najbardziej pasujący do pańskiego toku myślenia i skojarzeń sposób.
W ogóle traktuje Pan forumowiczów, jak jakieś stado baranów, nie mających własnego zdania. Czyżby jakaś dewiacja zawodowa? A może to Pan ma z czymś problem?
No i na koniec te chipsy i popcorn żenada na całego.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13