Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 02-05 październik 2014 - Góry Świętokrzyskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Macie na myśli tego samego Wojtka? Bo już jednego dopisałem ;-)
mariox napisał(a):Macie na myśli tego samego Wojtka? Bo już jednego dopisałem ;-)
Dopisz jeszcze mojego brata, też Wojtka :-)
mraugorzata napisał(a):czy będzie kompetentny operator gitary?
z tego co wiem przynajmniej jeden operator gitary z nami jedzie (jest na liście)
mam na myśli Arka
mraugorzata napisał(a):czy będzie kompetentny operator gitary?

Po przeczytaniu jednej książki każdy operator będzie kompetentny. Operowanie gitara nie może być trudne, damy radę :mrgreen:
Zdecydowaliśmy się - jedziemy. Poproszę o wpisanie na listę mnie i Krzysiaczka.
Karola napisał(a):Zdecydowaliśmy się - jedziemy. Poproszę o wpisanie na listę mnie i Krzysiaczka.
No i tej decyzji mi brakowało ;-)
Super :mrgreen:
Karola napisał(a):Zdecydowaliśmy się - jedziemy. Poproszę o wpisanie na listę mnie i Krzysiaczka.

Czułem tą wewnętrzną walkę :-P Ale tym razem po doświadczeniach z Dyli proszę mnie zwolnić z zaklepywania miejsc :-D

A tak w ogóle wiadomo kto od kiedy przyjeżdża? Z tego co pisał Mariusz mamy nocleg już z czwartku na piątek. I ja tak mam zamiar dojechać.
My będziemy wyjeżdżać w czwartek po pracy.
To jeżeli można to my chcielibyśmy jakąś trójkę (bo dwójek nie widziałam) z łazienką.
Z racji braku pary, proszę o wpisanie mnie do Karolciowej trójki.
Dziękuję.
Bart możesz się zapisać do trójki ale klasowej :evil: ewentualnie trójkę se w kangurku włącz.
Ja potrzebuję do pokoju kogoś bardziej trzeźwo patrzącego na świat a nie mola książkowego także tego wiesz Bart, tera nie ale się dowiaduj.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28