Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 02-05 październik 2014 - Góry Świętokrzyskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
ania-roszpunka napisał(a):Ja także poproszę o dopisanie mnie do tego zacnego grona :mrgreen: Ps Mam różową strzałkę w dół przy nicku i w ogóle bardzo lubię różowy :-P :mrgreen: Mam nadzieje, że problemu nie będzie? :lol:
O, kogo ja widzę, a może kogo w końcu zobaczę? :-P
Aniu, chociaż ryzyko to dla mnie ogromne ;-) to może wersja FULL BIKE z domieszką PKP :->
Iron79 napisał(a):
mariox napisał(a):
łap_serdak napisał(a):Mariuszu, dopisz i mnie proszę.
Nie znam Cię, ale zaryzykuję

Nie masz co w tym przypadku ryzykować , tylko wpisuj łap_serdaka :-P
OK, jesteś Kolego na liście bez znaków zapytania ;-)
Ania, kopę lat, witamy na pokładzie ;-) To różowe przy nicku w dół to krzyzyk, nie strzałka, ale akurat taki kolor tego kształtu jest akceptowalny ;-)
ania-roszpunka napisał(a):Ja także poproszę o dopisanie mnie do tego zacnego grona
Jurek S napisał(a):Aniu, chociaż ryzyko to dla mnie ogromne to może wersja FULL BIKE
mariox napisał(a):Ania, kopę lat, witamy na pokładzie

Szczerze mi Was żal koledzy :-> ,TO będzie bolało :-P .

radzik

Ania? będzie Ania?

w takiej sytuacji muszę zrezygnować z wyjazdu Cry
Cieszę się, że troszkę tęskniliście za mną :mrgreen: Ostatnio rzeczywiście nieco wyszłam z formy, ale mam nadzieję, że dam radę... :-P :mrgreen:

Jurek S napisał(a):Aniu, chociaż ryzyko to dla mnie ogromne to może wersja FULL BIKE z domieszką PKP

Jurku nie będzie żadnego ryzyka ;-) to ja nie wiem czy podołam :roll: ale biorę pod uwagę Twoją propozycję :-) O której chciałbyś wyruszyć z Lublina? Rozumiem, że start 02.10.?

mariox napisał(a):Ania, kopę lat, witamy na pokładzie To różowe przy nicku w dół to krzyzyk, nie strzałka, ale akurat taki kolor tego kształtu jest akceptowalny

Witaj Mariuszku :-) Dziękuję za wciągnięcie mnie na listę i sprostowanie :-P :mrgreen:

JuraS napisał(a):Szczerze mi Was żal koledzy ,TO będzie bolało
radzik napisał(a):Ania? będzie Ania?
w takiej sytuacji muszę zrezygnować z wyjazdu

Koledzy sympatyczni proszę nie siać propagandy :-P :lol:
ania-roszpunka napisał(a):(...)

Jurku nie będzie żadnego ryzyka ;-) to ja nie wiem czy podołam :roll: ale biorę pod uwagę Twoją propozycję :-) O której chciałbyś wyruszyć z Lublina? Rozumiem, że start 02.10.?
(...)
Tak, Aniu. W czwartek 2 października. PKP 7.45 z Lublina do Puław.
ania-roszpunka napisał(a):Ja także poproszę o dopisanie mnie do tego zacnego grona :mrgreen:
JuraS napisał(a):Szczerze mi Was żal koledzy :-> ,TO będzie bolało :-P .
[Obrazek: timthumb.php.png]
Jurek S napisał(a):PKP 7.45

Jureczku chyba nie masz serca???!!! Confusedhock: Mimo to... prawdopodobnie będę! :mrgreen: o ile wstanę i zdążę na ten pociąg :-P :roll: :lol:
Radku, ja właśnie zastanawiam się, czemu nie ma Cię jeszcze na liście :?: :?: :?: :!: :!: :!: :roll:
ania-roszpunka napisał(a):Radku, ja właśnie zastanawiam się, czemu nie ma Cię jeszcze na liście :?: :?: :?: :!: :!: :!: :roll:
Aniu, ponieważ ... jestem rozdarty wewnętrznie :roll:
Z jednej strony chciałbym terenowo pośmigać MTB po górach, więc dojazd samochodem, z drugiej zaś pociągająca opcja Fullbike w tę i nazad, to raczej już nie na mój rower MTB, tylko na mojego gminożercę. Takie to mi dylematy życie rzuca pod nogi Idea
A zatem Arrow Jak żyć :?:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28