Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 02-05 październik 2014 - Góry Świętokrzyskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Melduję, że shrek wziął wlaśnie porządną kąpiel i jest gotowy na nową przygodę. SPD też czyste.
Zatem mam dziwne obawy, że będzie błotko :roll:

edit
Czy ktoś posiada i może wziąć ładowarkę do akumulatorów 18650?
Ja jednak swojemu nie sprawiłem kąpieli, ale nie dlatego żebym przewidywał błotko tylko ze zwykłego lenistwa :-P Ale napęd ma oporządzony. :-D Już tylko z rana dopakować kanapki i w drogę. Coś Rado się nie odzywa. Ania wiem, że jedzie.
mraugorzata napisał(a):Czy ktoś posiada i może wziąć ładowarkę do akumulatorów 18650?
Załatwione
Jurek S napisał(a):Coś Rado się nie odzywa. Ania wiem, że jedzie.
Jurku, melduję się jutro z rana na dworcu PKP :lol: Chyba będziemy jako pierwsi na miejscu.
Rado napisał(a):Chyba będziemy jako pierwsi na miejscu.
No nie wiem nie wiem ;-)
Na rowerze pewnie pierwsi, ale chyba będzie już na Was czekał jakiś komitet powitalny :mrgreen:
Kurcze, dziwnie tak nie być od początku. Piszcie na forum (jak będziecie w stanie coś napisać). Czytelnictwo ważna rzecz, ale wzrok trzeba też trochę oszczędzać, zwłaszcza po zmroku ;-)
Ludzie się wykruszają, ale mam nadzieję, że mniej niż teraz jest na liście to już nie będzie ;-)

Ważne informacje dotyczące dojazdu:

Jadąc od strony Lublina wjeżdżamy do miejscowości Makoszyn, przejeżdżamy prawie całą miejscowość. Mijamy kościół i po lewej stronie będzie cmentarz. Przy cmentarzu skręcamy w prawo na Bieliny. Jedziemy 300 m i koło czerwonego domu skręcamy w lewo. Potem jedziemy prosto, ostatni dom pod lasem po prawej stronie to będzie właśnie ten :-)
Treść zacytowana od Pani Właścicielki :-)
Miłej i bezpiecznej jazdy.
trochę w ostatniej chwili ale może się ktoś skusi

mam jedno wolne miejsce osoborowerowe w samochodzie
tzn jedna osoba, bo bagażu zmieści się znacznie więcej - jadę busem
mogę zabrać komuś bagaż jak będzie potrzeba

wyjazd piątek popołudniu około 16-17

jak ktoś chętny - zapraszam
My już na miejscu ;-) jest nawet izolatka :->
Grupa full bike tez juz na miejscu :-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28