Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 02-05 październik 2014 - Góry Świętokrzyskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
A ja właśnie dowiedziałem się, że szkolenie na którym mam być rozpoczyna się 6 października więc jadę :-D
Ania-roszpunka potwierdziła chęć dojazdu (z Puław) i powrotu na kołach. Może ktoś jeszcze by się skusił? :-P
Widzę, że na liście są osoby, które mają przyjechać dopiero w sobotę. Może są i takie, które przyjadą w piątek rano. Ja piątek planuję wyjazd na trasę o 9.00 gdyby ktoś chciał na ciekawą trasę terenową pojechać :-P
Jurek S napisał(a):Może ktoś jeszcze by się skusił?
Przy sprzyjającej pogodzie na opcję full-bike piszę się i ja :-)
Jurek S napisał(a):Ania-roszpunka potwierdziła chęć dojazdu (z Puław) i powrotu na kołach

Zgadza się! :mrgreen:

Rado napisał(a):Przy sprzyjającej pogodzie na opcję full-bike piszę się i ja

Yeah! :mrgreen: Przy sprzyjającej pogodzie oczywiście! :mrgreen:
My się zbieramy z Lublina w czwartek rano 8-) Więc przy dobrych układach, jak nie zaśpimy, to powinniśmy zameldować się na miejscu pewnie we wczesnych godzinach popołudniowych.

Z Truskafką dalej szukamy współokatorki / współlokatorek :->
mraugorzata napisał(a):Z Truskafką dalej szukamy współokatorki / współlokatorek
Ejjj, no przecież się zgłosiłam :-P
CV nie wysłałaś :-P Ale zrobimy wyjątek ;-)
Ja też chcę z Wami dziewczynkami :mrgreen:
ania-roszpunka napisał(a):Ja też chcę z Wami dziewczynkami :mrgreen:
OK, ale jesteś ostatnia w kolejce do łazienki :-P
mraugorzata napisał(a):ania-roszpunka napisał/a:
Ja też chcę z Wami dziewczynkami :mrgreen:

OK, ale jesteś ostatnia w kolejce do łazienki :-P
Aniu, u chłopaków będziesz pierwsza w kolejce do łazienki :mrgreen:
mraugorzata napisał(a):OK, ale jesteś ostatnia w kolejce do łazienki :-P
Gośka - coś mi się wydaje, że jeśli chodzi o zajmowanie miejsca w kolejce, to w tym wypadku możecie nie mieć zbyt wiele do powiedzenia - bo najpierw będziecie musiały Anię dogonić :-P

Rado napisał(a):Aniu, u chłopaków będziesz pierwsza w kolejce do łazienki :mrgreen:
O to to właśnie :mrgreen: A to z tych samych powodów o których mowa powyżej :-P
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28