Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 02-05 październik 2014 - Góry Świętokrzyskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
mariox napisał(a):Kto jest za? Traskę wykombinuję w międzyczasie.
Biorę w ciemno ;-)
Nawiązując do Twojego zapytania o wyżywienie w cenie noclegu.
Poproszę sam nocleg i nie chodzi tu o kasę, bo rzeczywiście za tą kwotę taka propozycja wyżywienia jest zachęcająca, ale z racji płci tudzież podniebienia, jakoś tak wolę sama :roll:
mariox napisał(a):(...)
Na Sobotę ja bym zaproponował coś na południe, w Pasmo Orłowińskie. Kto jest za? Traskę wykombinuję w międzyczasie.
Narysuj jak byś proponował przez to pasmo. Bo ja w piątek chcę zrobić trasę przecinającą to pasmo i może uda się nie powtarzać ścieżek. Chociaż cos tak czuję, że na moje ścieżki to Ty nie wpadniesz :-P Chyba, że tam gdzie kawałkami są szlaki. Moja trasa jeszcze raz
http://ridewithgps.com/routes/5885651
Ja bym zaczął może podobnie jak Ty, ale pojechał bardziej w stronę Cisowa i Daleszyc. Polecam i Tobie, po drodze są pamiątki partyzanckie (m.in. dotyczące obozu Barabasza).

Wrzucam naszą FOTOGALERIĘ sprzed dwóch lat.
mariox napisał(a):Ja bym zaczął może podobnie jak Ty, ale pojechał bardziej w stronę Cisowa i Daleszyc. Polecam i Tobie, po drodze są pamiątki partyzanckie (m.in. dotyczące obozu Barabasza).

(...)
Tym razem jednak nastawiam się na walory krajobrazowe :-P
Jedno nie wyklucza drugiego :-P, ale w tym lesie Orłowińakim są fajne tereny ;-)
mariox napisał(a):Jedno nie wyklucza drugiego :-P, ale w tym lesie Orłowińakim są fajne tereny ;-)
No właśnie przez ten las będę się przebijał i widzę, że jest tam odcinek, po którym jechałeś. Więc już nie mogę się doczekać na te tereny :-P
Proszę o dopisanie mnie do listy, wersja all inclusive z winem do kolacji oczywiścieSmile
A ja "nie chcem ale muszem"... poprosić o wypisanie mnie z listy. Undecided
Asabe napisał(a):A ja "nie chcem ale muszem"... poprosić o wypisanie mnie z listy.
Trochę czasu zostało i są jeszcze miejsca... może poczekajmy z ostateczną decyzją? ;-)
Ponieważ wczoraj konsultowałam się z bratem, to wspólnie doszliśmy do wniosku, że należymy do osób, którym nie chce się gotować :roll: a zatem prosimy o dopisanie do listy osób chętnych na śniadania i obiadokolacje ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28