Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 02-05 październik 2014 - Góry Świętokrzyskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
jeśli można to rezerwuję trójeczkę z łazienką dla mnie, mraugo i jeszcze kogoś Smile


pozdróweczki
Ha, ha, ha. Ja i tak na rowerze będę pierwszy :-P No chyba, że Ania pojedzie ze mną to na pewno mnie gdzieś po drodze zgubi.
Tak, że tego. Tak to wygląda. :-D

radzik

weźcie parasolki. będzie padać :mrgreen:
truskafka napisał(a):jeśli można to rezerwuję trójeczkę z łazienką dla mnie, mraugo i jeszcze kogoś Smile


pozdróweczki

Chętnie przyłącze się do dziewcząt o ile Małgorzacie nie będą przeszkadzały moje poranne rytuały :mrgreen:

Asi nie będę mówiła żeby Jej nie przestraszyć :roll: Asiu mam nadzieję, że masz twardy sen :lol:
To Wy tam jedziecie spać? :-P
w zasadzie to czekamy na odpowiedź jedej osoby, do której się mraugo zwróciła z zapytaniem, toteż wpisuję cię na wirtualną listę rezerwową Tongue

aha, daleko z stamtąd do biblioteki?
damian.s napisał(a):To Wy tam jedziecie spać? :-P
Nauczona doświadczeniem Rado z wycieczki na Ławeczkę, pragnęłabym od czasu do czasu (nie będę szalała około 25% pobytu) przyjąć pozycję horyzontalną w celu zregenerowania ciała i duszy :-P :mrgreen:

truskafka napisał(a):w zasadzie to czekamy na odpowiedź jedej osoby, do której się mraugo zwróciła z zapytaniem, toteż wpisuję cię na wirtualną listę rezerwową Tongue

Biorę co dają ;-) i z góry dziękuję :->
katka napisał(a):Nauczona doświadczeniem Rado z wycieczki na Ławeczkę,
O właśnie - a doświadczenie z ławeczki podpowiada także, że nie każdy spał tam gdzie planował, łóżka się przemieszczały, niektórzy do spania w ogóle nie potrzebowali łóżka, a niektórzy zmienili nie tylko łóżko, ale nawet domek :-P

truskafka napisał(a):daleko z stamtąd do biblioteki?
O, nareszcie słyszę jakiś głos rozsądku :mrgreen:
Ja właśnie poprosiłbym o pokój z dobrym połączeniem z biblioteką/czytelnią/księgarnią (nie muszą być zaopatrzone w arcydzieła literatury światowej, ale też żeby nie była to marna grafomania :mrgreenSmile - to tak na wypadek gdybym się zdenerwował ;-)
damian.s napisał(a):nie każdy spał tam gdzie planował, łóżka się przemieszczały, niektórzy do spania w ogóle nie potrzebowali łóżka, a niektórzy zmienili nie tylko łóżko, ale nawet domek

Zachowajmy przynajmniej przed wyjazdem jakieś standardy i konwenanse ;-)

damian.s napisał(a):to tak na wypadek gdybym się zdenerwował

Damian's Ty opanuj swoją emocjonalność CHŁOPIE, bo wyczytasz wszystko i wszystkim :-P
damian.s napisał(a):Ja właśnie poprosiłbym o pokój z dobrym połączeniem z biblioteką/czytelnią/księgarnią (nie muszą być zaopatrzone w arcydzieła literatury światowej, ale też żeby nie była to marna grafomania ) - to tak na wypadek gdybym się zdenerwował
Zawsze możesz spróbować sił w literaturze i sam coś napisać ;-). A czy to dzieło będzie coś warte, może się przekonamy po przeczytaniu - trzeba będzie popatrzeć, czy nasze twarze będą "oczytane" ;-)
Ludziki, mamy już komplecik i teoretycznie Ci, co się spóźnili to nie mają szans, ale...
Gdyby się ktoś jeszcze znalazł, to może się zamelinować w Bielinach u Pani Elżbiety Rzepki w TEJ konkretnie agroturystyce. Byłem tam i mogę polecić. Właścicielki się znają i nawet podobno jest możliwość dowozu po ognisku do Bielin (choć nie wierzę, żeby ktoś czekał aż tak długo, aż się ognisko skończy ;-)). Niemniej jednak taka ewentualność jest.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28